Powered by Smartsupp

Doporučené4

Novinka9

Nejprodávanější9

Pro začátečníky5

Na cesty3

BAZAR2

Specialisté na vaporizéry

Jmenuji se Honza Šimr a e-shop Kvalitnivaporizer.cz jsem založil v roce 2013. Vaporizace a její zdravotní benefity mě fascinovaly a chtěl jsem ji přiblížit co nejvíce lidem.

V roce 2020 se ke mě přidala přítelkyně Julie a převzala si balení balíčků a péči o sklad. Postupně mi začala šťourat do e-shopu, co by vše udělala jinak. Tak dostala volnou ruku a postupně vznikl nový e-shop Kvalitnivaporizer.cz. Ukázalo se, že jsme dobrý tým a pokračujeme ve vaporizačním podnikání spolu. 

Prodáváme vaporizéry od prověřených výrobců. Každý vaporizér před zařazením do prodeje zkoušíme a testujeme. Popisky na e-shop si píšeme sami tak, aby to odpovídalo realitě. Když je nějaký vaporizér špatný, nebo je na něj hodně reklamací, z prodeje ho vyřadíme.

Co je vlastně vaporizace? Vaporizace je proces, kdy se usušené a rozdrcené bylinky zahřívají na takovou teplotu, kdy se uvolňují aktivní a zdraví prospěšné látky. Při vaporizaci nedochází k hoření a spalování bylinek. Vaporizace nemá nic společného s kouřením. 

Vyberte si svůj kvalitní vaporizér a objevte s námi přínosy vaporizace. 


Konečně nový web.

Konečně nový web.

Kvalitnivaporizer.cz slaví 10. narozeniny a nadělili jsme si nový design webu. Co na něj říkáte? 


Ohodnoť vaporizér a získej body

Ohodnoť vaporizér a získej body

Zákaznických recenzí si vážíme a každou ohodnotíme body na další nákup. Jedna recenze produktu = 25kč sleva.