Powered by Smartsupp

Doporučené4

Novinka5

Nejprodávanější16

Specialisté na vaporizéry

Jmenuji se Honza Šimr a eshop Kvalitnivaporizer.cz jsem založil v roce 2013. Vaporizace a její zdravotní benefity mě fascinovaly a chtěl jsem ji přiblížit co nejvíce lidem.

Krátce po spuštění e-shopu s vaporizéry se stal mým věrným zákazníkem Martin alias VaporGuru, který zrovna na Youtube začínal vydávat vaporizační videa a recenze. Je to opravdový vaporizační a konopný nadšenec. Stali se z nás skvělí kamarádi, a nakonec i kolegové.

Martin se stará o poradenství a vede náš první kamenný obchod KONOTÉKA v Českých budějovicích. Já mám na starost řízení firmy, účetnictví a nové spolupráce. 

Později se k nám přidala Verča, která pro vás láskou balí konopné i vaporizační balíčky a vyřizuje reklamace. A nakonec naše Julie, která se stará o hladký chod e-shopu a marketing. 

Prodáváme vaporizéry od prověřených výrobců. Každý typ vaporizéru před zařazením do prodeje zkoušíme a testujeme. Na web a youtube dáváme recenze vaporizérů. Ty občas píšeme i do tištěného Magazínu Konopí. Když je nějaký vaporizér špatný, nebo je na něj hodně reklamací, z prodeje ho vyřadíme.

Pokud ještě nevíte, co to vaporizace je, tady máme krátkou definici. Vaporizace je proces, kdy se usušené a rozdrcené bylinky zahřívají na takovou teplotu, kdy se uvolňují aktivní a zdraví prospěšné látky. Při vaporizaci nedochází k hoření a spalování bylinek. Vaporizace nemá nic společného s kouřením. 

Vyberte si ten nejlepší vaporizér a objevte s námi přínosy vaporizace. 


Konečně nový web.

Konečně nový web.

Kvalitnivaporizer.cz slaví 10. narozeniny a nadělili jsme si nový design webu. Co na něj říkáte? 


Ohodnoť vaporizér a získej body

Ohodnoť vaporizér a získej body

Zákaznických recenzí si vážíme a každou ohodnotíme body na další nákup. Jedna recenze produktu = 25kč sleva.