Powered by Smartsupp

Pár tipů na příslušenství k vaporizérum

Každý vaporizér má v balení vše potřebné k jeho provozu. I tak si ale můžete dokoupit řadu doplňků, které dokážou posunout celkový zážitek z vaporizování o úroveň výš.

Vlastníte-li kapesní vaporizér, který putuje neustále s vámi, je dobré popřemýšlet o nějakém pouzdře. To dokáže zmírnit následky pádu a eliminovat tak případné škody na přístroji. Bohužel výrobci vaporizérů často k vaporizérům originální pouzdro nenabízejí. I tak se ale pár vhodných pouzder najde. Pro vaporizéry Dynavap je skvělé toto malé konopné pouzdro Hemp Shield. Dobře do něj pasují i vaporizéry PAX.

K vaporizérům Dynavap, což jsou manuální vaporizéry, které jsou nahřívány zapalovačem, existuje jeden šikovný doplněk. Ten umožňuje pohodlně vaporizovat i bez použití zapalovače. Jedná se o indukční ohřívač Orion.

Náš nejoblíbenější doplněk, který si lze k vaporizéru dokoupit je vodní filtr, bong nebo bubbler. Voda výpar ochladí a krásně zjemní. Každý kdo u vaporizéru vyzkoušel vodní filtraci, už nechce vaporizovat jinak.

Pokud je váš vaporizér kompatibilní s nějakým bubblerem, určitě zvažte možnost vodní filtr dokoupit. Vaporizér se ve většině případů připojuje k bubbleru redukcí (adaptérem), např. adaptér na vodní filtr pro vaporizéry FlowerMate řady V5 nebo adaptér pro Crafty/Mighty. 

V nabídce máme skvělé unverzální vodní filtry pro širokou škálu vaporizérů - Bubbler 14 mm, 18 mm vodní filtr. Rozměr v mm značí průměr otvoru do kterého se vaporizér zasune. Standardní jsou rozměry 14 a 18 mm. Většina adaptérů je k dostání právě v těchto dvou velikostech.