Powered by Smartsupp

Konopný čaj - Zažívání - 50 mg - Konopný táta

Běžná cena 185 Kč. Ušetříte 100% (185 Kč) 0 Kč
Skladem, odešleme ihned - Zboží posíláme hned za vámi.
ks
(6 ks na skladě)

Bylinky jako máta, fenykl, zeměžluč a konopí dokáží přispět ke správné činnosti trávící soustavy. Vychytaná čajová směs od Konopného táty - farmáře z Těrlicka. Více

Výrobce: Konopný táta Doprava a platba

Konopný čaj na zažívání

V celé rostlině konopí jsou obsažené kanabidioly, terpeny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Konopný čaj je vhodný pro zklidnění mysli, uvolnění tělesného pnutí a relaxaci. Čaj nepůsobí omamně a nejlepší výsledky poznáte při pravidelném užívání.

Další bylinky které v čaji najdete (Máta nať, Lnice květel, Měsíček květ, Heřmánek květ, Fenykl plod, Zeměžluč nať, Čubet benedikt nať) podporují správnou činnost trávící soustavy, zklidňují nevolnost a pomáhájí jatrům i žlučníku k normální funkci. 

Příprava konopného čaje na zažívání

Vyzkoušejte více způsob příprav a také vylaďte si oblíbený postup k dokonalosti. Výslednou chuť nejvíce ovlivňuje množství čaje, teplota vody a doba louhování. Po přípravě určitě čaj zceďte, aby nezhořkl. Pokud je čaj silný při příští přípravě dejte méně čaje, nebo zalijte chladnější vodou, případně nechte kratší dobu louhovat.

Příprava čaje do hrníčku

Dvě čajové lžičky sypaného konopného čaje zalijte cca 250ml cca 85 °C vody. (uvařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát). Louhujte 4 minuty, čaj sceďte a přidejte pár kapek konopného oleje, ghí, nebo kokosového oleje. Za zhruba 5 minut je čaj příjemně teplý a má lahodnou chuť. Tip: Přípravu si usnadníte s čajovým sítkem (bambusovým i nerezovým).

Příprava čaje ve french pressu

Na cca 800 ml vody použijte 5 polévkových lžic sypaného konopného čaje. Konopí zalijte zhruba 85 °C vodou (zhruba 5 minut po dovaření v rychlovarné konvici) a nechejte 5 minut odstát. Poté stlačte french press a čaj přelijte do konvice (aby nedocházelo k dalšímu louhování). Přidejte lžičku kokosového, nebo konopného oleje, případně kousek másla a za 10 minut máte lahodný nápoj pro snížení krevního tlaku.

Složení: 70% konopí, Máta nať, Lnice květel, Měsíček květ, Heřmánek květ, Fenykl plod, Zeměžluč nať, Čubet benedikt nať
Obsah: 50 g

Upozornění: Není vhodný pro osoby s nízkým krevním tlakem, děti do 15 let, těhotné a kojící ženy