Powered by Smartsupp

Smono Jadoo

Padne do ruky
23 bodů do věrnostního systému 20 dní na vrácení

Náhradní produkt

Rychlé info Padne do ruky
Smono 4 PRO - skvělý vaporizér na doma i na cesty Smono 4 PRO

Smono 4 PRO

Skladem, odešleme ihned
2 490 Kč
Co umí vaporizovat Sušené bylinky a extrakty
Barva Černá
Zdroj energie Integrovaná baterie
Teplotní rozpětí 160 - 221 °C
Kompaktní vaporizér na suché bylinky i extrakty. Má nastavitelnou teplotu od 160 °C - 221 °C. Vhodný na lékařské konopí a extrakty.

Vaporizér Smono Jadoo je nejen designový a snadno použitelný, ale také funkční. Jedná se o špičkové a chytré zařízení, se kterým se nebudete chtít rozloučit. Více

Výrobce: Smono Doprava a platba

Produkt již není v nabídce Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za vámi.

Praktický vaporizér s velkým displejem Smono Jadoo

Jadoo je další povedený kousek od prověřené značky Smono. Tento hybridní vaporizér s příznivou cenou je určen na suché bylinky. I když jste zatím od německé značky Smono nic nevyzkoušeli, stačí vám jeden pohled a je vám jasné, že tento vapík vás nezklame.

Zařízení je ergonomicky tvarované a plně se vejde do dlaně. Už na dotek poznáte kvalitní materiály, kov a sklo, minimum plastu. Velice snadno se s ním manipuluje a kvalita páry si v ničem nezadá s dražšími modely.

Zaujal vás? Tak se pojďte podívat na jeho popis.

Proč si vybrat Smono Jadoo?

💼 Je to praktický vaporizér na suché bylinky o rozměrech 12,5 x 3,5 x 2,4 cm. Je přenosný a snadno se vejde do každé kapsy nebo kabelky. Jeho vzhled nebude přitahovat pozornost a můžete si tak v klidu vychutnávat vapování.

〰️ Zadní strana má žebrovaný povrch s logem Smono, které pomáhá zařízení lépe držet a zabraňuje jeho vyklouznutí.

🛡 Tělo vaporizéru a jeho vnitřní části jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, tepelně odolných a trvanlivých materiálů. Nemusíte se tedy obávat o bezpečnost, přístroj je plně v souladu s evropskými normami.

🔥 Keramická ohřívací komora pracuje s hybridním (kondukčně - konvekčním) systémem ohřevu a zaručuje rovnoměrný ohřev vaší bylinky. Dráha páry je hermeticky uzavřena mimo dosah elektroniky. Dostanete tak tu nejčistší páru bez jakékoli nechtěné příchuti.

🚥 Přehledný a srozumitelný barevný TFT displej na těle vaporizéru vás informuje, zda se zařízení zahřívá, zda je připraveno k vapování, o stavu baterie, teplotě a všech dalších důležitých parametrech.

Vlastnosti Smono Jadoo - hlavně velký displej

💨 Nastavení šlukování
K nastavení potáhnutí použijte klapku ve spodní části přístroje. Čím pomaleji vzduch vstupuje do topné komory, tím bohatší a intenzivnější jsou výpary a nasycení páry účinnými látkami.

 ⏰ Časovač automatického vypnutí
Chcete-li přepnout dobu automatického vypnutí zařízení mezi 5 a 10 minutami, stiskněte současně tlačítko napájení a tlačítko "+" na tři sekundy. Tato možnost zabrání předčasnému vybití baterie v jednotkách.

🔥 Hybridní systém ohřevu
Keramická ohřívací komora pracuje bez problémů a teplotu lze jemně nastavit v rozmezí 100 °C až 240 °C. Díky paměťové funkci si snadno zapamatuje poslední nastavenou teplotu a při dalším zapnutí se na ni automaticky zahřeje.

🚥 Barevný displej
Teplotu, stav baterie a časovač můžete sledovat na velkém TFT displeji.

🔋 Výkonná baterie
Vestavěná lithium-iontová baterie s kapacitou 2600 mAh zajišťuje rychlý ohřev. Užít si svou bylinku tak můžete už za 35 sekund.

🌡 Teplota vhodná na všechny bylinky a ideální na CBD konopí 

Teplotu vaporizéru Jadoo lze přesně nastavit s přesností na jeden stupeň, přičemž teplotní rozsah je 100 °C až 240 °C. K nastavení teploty slouží tlačítka "+" nebo "-" na boku přístroje.

Během zahřívání se na displeji zobrazuje aktuální teplota a nastavená teplota. Doba ohřevu na nastavenou teplotu je 25-30 sekund.

Spotřebič si pamatuje poslední nastavenou teplotu a při dalším zapnutí se na ni automaticky ohřeje.

Pokud chcete přepnout zobrazení teploty mezi stupni Celsia a Fahrenheita, stiskněte a podržte současně tlačítko napájení a tlačítko "-" po dobu 2 sekund.

🔋Výkon a životnost baterie - nabito za 45 minut

Vaporizér Smono Jadoo má výkonnou vestavěnou baterii o kapacitě 2600 mAh.

Doba nabíjení baterie závisí na jejím stáří. V případě nové baterie je to jen 45 minut. K nabíjení využívá vysokorychlostní port USB-C. Pro nabití zapojte jeden konec kabelu USB do nabíjecího portu zařízení a druhý konec do vhodného konektoru USB.

Stav baterie lze sledovat na TFT displeji.

📒 Návod k použití

- Sejměte magnetický náustek, a co nejvíce naplňte žhavicí komoru suchou bylinkou. Pokud je naplněna jen z poloviny, může se stát, že se látka shlukne u jedné stěny, takže horký vzduch bude procházet kolem, aniž by se mohla celá náplň účinně odpařit.

-  Poté odstraňte přebytečnou látku v blízkosti komory, aby magnetické víko komoru pevně uzavřelo.

- Rychlým trojím stisknutím tlačítka napájení odpařovač zapněte. Okamžitě se začne zahřívat.

- Stisknutím tlačítka "+" teplotu zvýšíte nebo tlačítkem "-" snížíte.

 - Jakmile spotřebič dosáhne nastavené teploty, zobrazí se tato hodnota na displeji. Nyní můžete zahájit aroma seanci a vychutnat si lahodnou páru.

- Pokud je intenzita páry velmi vysoká, může koncentrace esenciálních olejů dráždit dýchací cesty. V takovém případě budete muset snížit teplotu, a tím snížit intenzitu výparů.

- Chcete-li přístroj vypnout, stiskněte třikrát během dvou sekund tlačítko napájení. Před uskladněním nechte odpařovač Smono Jadoo zcela vychladnout.

 🧴Čištění a údržba🔧

- Po vychladnutí páry se v náustku a žhavicí komoře nahromadí zbytky páry. Tento nános je třeba pravidelně důkladně čistit, aby byl zajištěn optimální výkon zařízení a čistá chuť vapování.

- Pro rychlé čištění použijte přiložený čisticí kartáček. Vyčistěte jím žhavicí komoru a náustek po každém použití zařízení.

- K úplnému odstranění zbytků páry použijte čisticí kartáček, vatové tyčinky nebo papírové utěrky.

- Aby nedošlo k poškození vaporizéru, doporučujeme používat jemné čisticí prostředky na vaporizér, které neobsahují alkohol. Najdete je v našem sortimentu - produkty na čištění vaporizéru.

- Před opětovným sestavením nechte vyčištěné díly zcela vyschnout.

 📦 Balení

1x vaporizér Smono Jadoo

1x čisticí kartáček

2x sítko

1x nabíjecí kabel USB-C

2x vatová tyčinka (další dokoupíte tady: vatové tyčinky

1x návod k použití

Po vybalení se ujistěte, že jsou všechny části zařízení v perfektním stavu. V opačném případě nás kontaktujte.

Pro správný provoz zařízení používejte pouze originální příslušenství a součásti. S nimi opakovaně prodloužíte životnost svého oblíbeného zařízení a předejdete nepříjemným situacím.

 

 

Parametry

Co umí vaporizovat Sušené bylinky a extrakty
Barva Černá
Zdroj energie Baterie 18650
Nastavitelnost teploty Po stupních
Teplotní rozpětí 100 °C - 240 °C
Typ zahřívání Kondukční (zahřívání komory)
Inhalace výparu Náustek
Záruka 2 roky

Alternativní produkty1